HAKKIMIZDA

...

CORTADO ESPRESSO BAR

Cortado Espresso Bar olarak hikayemiz, 2019 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Mağusa kentinde başladı. Kaliteli hizmet, mutlu müşteri anlayışı ile çıkılan yolda, markamız kısa bir sürede Mağusa’nın en gözde markalarından biri haline geldi.

Kahveleri, tatlıları ve sporcu içerikleri gibi zengin menü içeriği ve lezzeti doruklara çıkaran çeşitli kahve çekirdekleri ile her kesimin damak tadına hitap etmekte olan Cortado, yalnızca ürün çeşitliliği ve kalitesi ile değil, mekan tasarımı, güler yüzlü personeli ve mükemmeliyetçi hizmeti ile aynı zamanda ziyaretçilerinin vakit geçirmekten keyif aldığı mekanlardan biri olmayı başardı.


Farklı bölgelerde hizmet vermekte olan tüm ekibimiz ile bir bütün aileyiz.

...

İstihdam Bigileri

Cortado olarak hızla gelişmekte olan markamızın bünyesinde, şu anda 5 şubede olmak üzere, 9’u kadın, 18’i erkek toplamda 27 ekip arkadaşımız bulunmaktadır. Açılan yeni şubelerimizle beraber artan ekip arkadaşımızın sayısı ile Kaliteli Hizmet, Mutlu Müşteri anlayışına başarılı bir biçimde hizmet ediyor olup, aynı zamanda sağladığımız istihdam ile bölgesel ekonomiye de katkımızı sürdürüyoruz.

Vizyon

Giderek artan marka değerimizi, kalite standartlarımızdan ödün vermeden yükselttiğimiz ivmeyle daha da yukarılara taşıyıp KKTC’nin vazgeçilmez değerlerinden biri haline getirmek ve uluslararası pazarda kendimize adımızdan söz ettiren kalıcı bir yer bulmak.

Misyon

Cortado Espresso Bar olarak misyonumuz, bizi buralara kadar getiren ‘’Kaliteli Hizmet, Mutlu Müşteri’’ anlayışımızı uzun yıllar boyunca devam ettirip yollarımızın kesiştiği ziyaretçilerimizin aklında ve damağında unutulmaz bir iz bırakmaktır.

Aradağınızı bulamadınız mı?

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM FORMU